Як підкорити будь-якого чоловіка. 4 поради для кожної жінки!

– Марусь, мене втомив твій мобільний, ну зроби тихіше дзвінок! Хто тобі дзвонять весь вечір?

– Хлопчики.

– А що їм усім треба?

– Ну… по-різному. Питають, що роблю, чи не вийду гуляти, пропонують сидіти разом в автобусі на екскурсії, на уроці зі мною в парі бути. Міша запитав, чи не важкий у мене на завтра портфель, хотів зайти за мною перед школою.

– Доню, слухай, а чим ти їх чіпляєш, а? Розкажи, мені вже самій цікаво! Чому до тебе вічно така черга стоїть, як до тіла Леніна в моєму дитинстві?

– Тобі навіщо це? У тебе тато!

– Чисто теоретично. Вивчаю людей.

– Ну гаразд, розповім. Просто хлопчики – це такі люди, що їм весь час треба, щоб їх хвалили. Це як по голові погладити, тільки без рук. Навіть нікому непотрібний хлопчик щось робить добре. Рівняння вирішує, наприклад, або на фізкультурі найдалі стрибає, або танки малює красиво. А йому про це ніхто ніколи не говорить, крім мами. А я завжди говорю. Мені не шкода, і це ж чесно. Не всі вміють красиво малювати танки і добре стрибати у довжину. Я захоплююся цим вголос!

– Ну це і з дівчатками, напевно, так. І з дорослими теж.

– Цього я не знаю. Ти про хлопчиків запитала. Ще не можна бути крутішим за хлопчика – ось прямо в усьому. Хлопчик повинен себе відчувати крутим завжди.

– Ну і як ти реалізуєш цей принцип на таеквондо? У всіх твоїх пацанів зелений пояс, у тебе синій. Ну і об’єктивно – ти там крутіша за всіх в групі.

– Ай… – Маруся поблажливо махає рукою – Це ж хлоп-чи-ки!!! Я їм сказала, що з поясом мені випадково пощастило на атестації. І коли у мене виходить когось із них у спарингу побороти, я потім кажу, що мені було так страшно! Кажу – я заздалегідь тебе так боялася, що спаринг виграла від страху!

– Брешеш, інакше кажучи?

-Не брешу! Я завжди боюся: рушиш не туди, промахнешся – зламаєш ще що-небудь, вони так погано блоки ставлять! Не треба тренування прогулювати. Ну і ще годувати хлопчиків треба. Вони, знаєш, прямо як-то дуже залежать від цього. Якщо хлопчик знає, що у нього вдома буде смачний суп зі сметанкою – навіщо йому йти кудись гуляти з іншими хлопчиками або дівчатками? Мені здається, вони і одружуються для цього на своїх дружинах, коли виростуть. Тому я завжди пригощаю – на перерві, на прогулянці. Ви ось з татом смієтеся, що я завжди ношу з собою багато їжі завжди, але мені потрібно. Я сама весь час їм і хлопчиків годую.

– Ну це я вже чую який рік від тебе, Марусю, що треба чоловіченька годувати. Це я зрозуміла. Годую на всякий випадок всіх підряд великих хлопчиків, хоча не планую нікого завойовувати.

– Немає чого тобі завойовувати. У тебе тато є. І одне я ще у тебе підгледіла, розповісти?

– Звичайно. Що саме?

Не можна чіплятися з розмовами, коли хлопчик втомлений або голодний. Треба, щоб він поїв і помовчав. Ну знаєш, коли вони тупо в одну точку дивляться? Це вони не туплять, а відпочивають. Хлопчики не можуть стільки розмовляти, скільки дівчатка. Їм іноді треба помовчати, подумати про всяку хлопчачі важливі дурниці. Ти правильно робиш, що до тата не лізеш відразу після його роботи зі всякими там лічильниками води і репетитором.

***

Я тільки що в стрічці бачила рекламу: 4-денні курси, як бути затребуваною дівчиною і вийти заміж. Коштують дорого. Я їм зараз обламаю весь бізнес, відчуваю. Запишіть: хвалити, годувати, не тріщати без угаву, не бути крутішою. І всі женихи – ваші. Ноги від вух не обов’язкові, забийте, у Марусі звичайні ноги. Але її 8-10-річні друзі-хлопчики готові ночувати у нас під дверима 🙂

© Галина Созанчук

Источник

Только что написал(а)
смотреть
author
пишет сообщение