5 пар знаків Зодіаку, які несумісні, але мають сильну хімію в ліжку

Просто тому, що дві людини несумісні одна з одною, це не означає, що вони не можуть повеселитися в спальні. Є багато пар, яких об’єднує їх пристрасть один до одного і вони здатні витримати її з величезною фізичною близькістю. Звичайно, така пристрасть не стійка в довгостроковій перспективі, особливо коли виникають реальні проблеми сумісності. Але це не означає, що цим парам не дозволено мати стільки задоволення, скільки вони хочуть, поки вони все ще разом.

Ось деякі пари Зодіаку, які абсолютно несумісні в повсякденному житті, але неперевершені коханці в ліжку:

Телець і Лев

Зв’язок між Тельцем і Левом може бути краще описаний цими словами: емоційний і пристрасний. Вони складають пару, яку більшість людей просто ненавидять. Це ті, хто не особливо соромиться публічних проявів інтимності. Вони обидва неймовірно чуттєві істоти. Вони обидва дуже горді істоти, і обидва не хочуть вибачатися ні за що.

Риби і Терези

І Риби, і Терези мають дуже оптимістичні й позитивні погляди на життя. Вони обидва притягуються до чистої позитивної енергії, і тому вони люблять бути поруч один з одним. Проте, стосунки як і раніше будуть приречені на загибель, тому що в цьому випадку два позитиви не завжди дають позитивний результат. Іноді людям потрібна здорова доза реалізму в їх повсякденному житті, щоб не дати їм літати занадто близько до сонця – і Терези і Риби не можуть зробити це один для одного.

Скорпіон і Водолій

Вони, як відомо, неймовірно глибокі люди, які люблять складні і стимулюючі інтелектуальні дискусії. Вони – вільнодумці, які не бояться говорити на складні теми, і вони завжди звертаються до різних загальних інтересів. Однак вони не можуть бути сумісними, тому що Водолій має тенденцію бачити себе істотою вищою за інших. З іншого боку, Скорпіон має природну відразу до влади. Ось чому може бути важко підтримувати зв’язок між цими двома ознаками. Занадто багато можливостей для конфлікту.

Близнюки і Рак

Ви ніколи не зможете передбачити, як Рак буде вести себе в певній ситуації. Вони схильні змінювати настрій швидше, ніж у мить. Одної хвилини, вони можуть бути абсолютно веселими, святковими і щасливими – і в наступну вони можуть бути сильно пригніченими і відчуваимнегативне ставлення до навколишнього світу. Близнюки – це те ж саме, але з логікою, а не емоціями. Вони дуже нерішучі істоти, і їм потрібен час, щоб дійсно прийти до вирішення про щось. Тут надто багато нестабільності, щоб стосунки могли вижити.

Телець і Овен

Дві сильні особистості. Обидва вони виключно блискучі, талановиті, керовані і працьовиті. У них є велика мотивація для пошуку успіху і величі в життя. У них є необмежений потенціал, і вони ніколи не ухиляються від боротьби. Їх бажання брати участь у великих проектах – це те, що їх об’єднує, але їх небажання зрушуватися або відхилятися від своїх індивідуальних шляхів – це те, що їх розлучить.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
author
пишет сообщение