Чоловіки успішні тільки до тих пір, поки ми, жінки, їх підтримуємо і направляємо

«Чоловіки успішні тільки до тих пір, поки ми, жінки, їх підтримуємо і направляємо» Колись саме ці слова сказала імператриця Катерина II.

Я здогадуюся, що чоловіки, прочитавши цей вислів, зараз же вибухнуть гнівними вигуками: «Як це так! Це брехня! Ми самі все добиваємося. Жінки тут ні при чому! Вони швидше заважають, ніж допомагають».

Знаєте, дорогі жінки, а давайте не будемо сперечатися з чоловіками. Нехай вони обурюються, б’ють копитом, в праведному гніві, але ми-то знаємо, що матінка Катерина була, ох, як права.

Чому?

А тому, що чоловіки – створіння чудові, але іноді занадто імпульсивні, занадто різкі у своїх судженнях і вчинках. Їм властиво, наприклад, перш ніж почати будувати щось нове, безжально зруйнувати старе. Вони навіть не замислюються, що, може, перевірене старе не таке і погане, що воно – страховка, якщо з новим відразу не вийде.

А жінки?

А жінки допомагають всю чоловічу силу, всю енергію направити в творче, а не руйнівне русло. Тільки мудрі, жінки, звичайно, на це здатні.

Деякі чоловіки це все ж розуміють. Так, один мій знайомий, наприклад, сказав, що йому потрібна не просто дружина. Йому потрібна дружина-лідер, дружина-соратниця, щоб допогла домагатися цілей. Йому потрібна не просто жінка поруч, а жінка – член його команди.

Ось п’ять причин, чому «чоловіки успішні тільки до тих пір, поки ми, жінки, їх підтримуємо і направляємо»:

1. Ми регулюємо їх руйнівну енергію.

Наприклад, як я вже говорила, не даємо знищити старе, поки нове себе не виправдало, не зарекомендувало, не стало по-справжньому сильним.

Не даємо кинути роботу під впливом моменту, поки не знайшли нову. Вмовляємо не сперечатися тупо і вперто з оточуючими, а спочатку все-таки вислухати і зрозуміти їх точку зору.

2. Ми гасимо в чоловіках руйнівні емоції.

Гнів, лють, наприклад. Як це робимо? Ніжністю, ласкою, умінням чоловіка уважно вислухати, в потрібний час погладити по руці або по голові, щоб згладити його роздратування.

І ось уже «шерсть» у нього прилягла, а не стоїть дибки, він все ще самозабутньо і вперто «б’є копитом», але по його очах видно, що він починає вже розсудливо і тверезо аналізувати ситуацію.

3. Ми вберігаємо чоловіків від поспішних рішень.

Змушуємо їх краще аналізувати і прораховувати вчинки.

Говоримо при цьому приблизно наступне: «Обдумай, будь ласка, все спокійно», «А ти впевнений, що вчинити потрібно так? А може краще… (і тут йде варіант, запропонований жінкою)

4. Ми вселяємо впевненість в чоловіків.

Підбадьорюємо, підтримуємо. Щиро говоримо: «Ти правильно все вирішив», «Ти впораєшся, я в тебе вірю», «Це мудре рішення, ти молодець». Наші слова в цьому випадку – і оцінка вчинку чоловіка, підтвердження правильності його дії, і впевненість, що у нього вистачить сил зовсім впоратися на відмінно.

Здається, така дрібниця. Але чоловіка вона робить впевненим в собі непереможним героєм.

5. Ми не даємо чоловікам загрузнути в рутині, потонути в нудьзі побуту.

Своєю енергією, своїм бажанням все встигнути, все досягти деякі жінки не тільки підживлюють чоловіків енергетично, а й мотивує їх.

Ви, напевно, зустрічали похмурі пари, в яких нікому нічого не потрібно. У них все по колу: дім, робота, будинок. Їх життя нагадує холодний сірий дощовий день в листопаді.

І зустрічали ті, де і в похід відправляються, і на екскурсію, і будинок вони будують, і машину купують. У обох очей горять, їм весело, їм з кожним днем ​​хочеться все більше і більше побачити і дізнатися нового, найбільше домогтися в професії і в родині. Коли на них дивишся, вони наче сонечка, які висвітлюють і зігрівають не тільки один одного, але і тих, хто опиняється раптом з ними поруч. І в цьому заслуга в першу чергу жінки. Саме жінка може як «запалити» чоловіка, так його і «погасити»

Мені пригадується такий історичний сюжет. Одного разу, Мішель Обама поспілкувалася з власником ресторану. Після завершення їхньої розмови, Барак Обама запитав дружину: «Чому чоловік так хотів поговорити з тобою?». Мішель відповіла, що колись той був у неї закоханий.

У відповідь Обама пожартував: «Бачиш, якби ти вийшла заміж за нього, ти зараз би була дружиною власника цього ресторану», на що Мішель дуже точно підмітила: «Ні, якби я вийшла за нього заміж, він став би президентом».

Кажуть, що за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка. Я б сказала по-іншому: «За кожним великим чоловіком стоїть мудра жінка». Тому що тільки мудра жінка здатна направляти і підтримувати чоловіка настільки впевнено, але і одночасно непомітно, що він щиро думає, що всього добився сам.

Источник

Оставить комментарий